Květen 2011

ČERVEN- 1. část

30. května 2011 v 15:26 | MeeNeenka |  Kapitolové povídky
První červnový den je "Den dětí" a já jsem jela za babičkou. U babičky jsou vždy na Den dětí soutěže, u kterých dělám maskota. Maskotem tohoto dne je "Velikonoční zajíček"... Já vím, Velikonoce jsou už dávno za vodou, jenže oni mají svou hlavu...
Naše škola měla prázdniny a už od úterý prázdniny, a tak jsme jeli už v úterý k babičce.
Cestou k babi jsem si četla fotoromán v Top dívce. A proto, když jsme dojeli, okamžitě jsem běžela na WC, abych se vyzvracela. Mě čtení v autě nedělá dobře.
Když jsempřišla za babičkou, abych jí pozdravila, v okamžiku na mě vybuchla s (prý) "dobrou zprávou"! Do sousedního domu prý přijel můj idol. A taky možná půjde na ,,Den dětí".Celá jsem zrudla! Já tam budu za Velikonočního zajíčka a on mě uvidí? Kéž by mě nepoznal...
Okamžitě jsem běžela mámě oznámit, že tam nepůjdu. Prosila jsem jí i na kolenou, ale nepomohlo to! Moje máma je prostě neoblomná... Byla to hrozná představa, že mě Robert uvidí v nějakém maskotovi... Stále jsem mámu přemlouvala, ale nepomohlo to.
Večer jsem si šla brzo lehnout. Neměla jsem z dnešního dne dobrý pocit. Ale stejně jsem nemohla usnout... Pořád jsem myslela na Roba a na zítřek! Ale ani z té druhé stránky to nešlo. Doma byl vždycky takový hluk, a tady... Tady na vesnici je takové ticho... Nakonec jsem přece jen usnula. Ale až v půl jedný.
V noci jsem měla úúúžasný sen!!! Zdálo se mi, že když jsem byla navlečená v tom maskotovi, přišel ke mně Robert a zeptal se mě, jestli nechci v tom "šaškování" vystřídat... Po chvilce zaváhání jsem kývla. Druhý den odpoledne mi řekl, že mě má rád a jestli s ním nechci chodit... Proč to tak není i doopravdy???
Noc ubýhala čím dál, tím rychleji a já vůbec nemohla spát...
Konečně nastalo ráno. Přemluvila jsem babičku, aby mi dala nějaké peníze, abych si mohla jít pro nějaký časopis. Dala mi asi padesát korun a zeptala se mě, jestli nepotřebuju víc. Než jsem stačila odpovědět, měla jsem v ruce celkem sto korun... Tak jsem tedy vyrazila...

New odkaz

23. května 2011 v 14:46 | MeeNeenka |  Odkazy

Ahoj všichni! Vy, co neznáte nějaké texty písní, nebo si chcete zazpívat písně, které pořádně neznáte, pak právě pro vás je tento odkaz: http://www.karaoketexty.cz/ !

Na něm si můžete zazpívat několik písniček! Tak se mějte... Ahóóóóóóóóóóóój!


Kdo je kdo?!?

20. května 2011 v 21:19 | MeeNeenka |  Kapitolové povídky

Tak... Jdu Vám nás představit:

ANETKA

Tak to jsem já, vypravěčka.

ROBERT

Tak to je můj idol (bud. kluk).

VEDLEJŠÍ ROLE

MAMKA
BABIČKA JIŘINA
BRÁŠKA KUBÍK
TAŤKA
ROBERTOVI KÁMOŠI
DĚTI Z DĚTSKÉHO DNE
POŘADATELKY DĚT. DNE
a další...

Něco se změnilo...

2. května 2011 v 14:37 | MeeNeenka |  Mixík
Ahoj! Pouze Vám chci oznámit, že místo, abych psala skutečnost, budou to příběhy vymyšlené...
Tak zatím... MeeNeenka

Jak to tady bude fungovat...

2. května 2011 v 13:53 | MeeNeenka
Takže:
1) Můj život bude rozdělen na měsíce a z každého měsíce vyberu jeden nej. den a ten popíšu úúúplně dopodrobna.
2) Budete-li mít nějakou otázku, napište mi to do komentáře ve tvaru:
OTÁZKA (měsíc, otázka)?
Ostatní komentáře pište normálně.
3) Také pište všechny rady, které bych mohla splnit.
Za všechno moooc dík. MeeNeenka