Listopad 2011

Trapas z Bravíčka

25. listopadu 2011 v 14:24 | MeeNeenka |  Mixík
Slepě zamilovaní
Chodila jsem s jedním klukem, co byl o dva roky starší než já, a jednou jsme se dohodli, že spolu půjdeme do parku. Sešli jsme se na domluveném místě a vyrazili do parku. Sedli jsme si na lavičku a pak jsme si dali dlouhatánskou pusu a pak se začali líbat "francouzsky". Bylo to poprvé, co jsem se takhle líbala. Trvalo to asi 5 minut a moc jsem si to užívala. Druhý den jsme šli do školy a můj kluk mě samozřejmě jako každý den doprovázel. Šli jsme každý do své třídy. Když jsem tam vešla, začali se všichni spolužáci smát. Nechápala jsem proč, tak jsem se zeptala kámošky a ona mi to všechno vysvětlila. Celou tu dobu, co jsme se s mým miláčkem líbali, nás někdo natáčel a pak to dal na internet. Všichni z toho měli srandu, ale od našeho chození nás to neodradilo!

ČERVEN- 2.část

25. listopadu 2011 v 14:00 | MeeNeenka |  Kapitolové povídky
V obchodě jsem potkala Roba. Právě, když jsem vešla, vybíral si časák. Časopisy jsou hned u vchodu a proto Robert ihned, když jsem vstoupila do krámu, tak mě spatřil. Pohlédl ne mě jedním okem a vzápětí se usmál...
,,Ahoj,"pozdravil mě, ,,jdeš dnes na ten dětský den?"
Mlčky jsem kývla a šla dál.

Zase tu... Bacha, změna!!!

25. listopadu 2011 v 13:58 | MeeNeenka |  Bude se něco dít
AhojUsmívající se!!!
Dlouho jsem se tady nezastavila... Doufám, že mi to prominete:-(... No, to víte, jenom ŠKOLA, ŠKOLA, ŠKOLA a zase ŠKOLA!!! Nic jinýho mi momentálně neběží hlavou. No zpátky k věci: Omlouvám se všem, které oslovil můj článek s názvem ,,Červen-1.část", ale už nebudu psát dál! Nestíhám pak školu a mám špatné známky... Mimochodem uveřejním začátek 2.části. Ještě jednou se moc omlouvám, jestli jsem vás zklamala:-( Ale každopádně krásné povídky píše moje spolužačka Lucka a na blogu http://ladymegan.blog.cz/ jí můžete navštívit.
Pa jindy. MeeNeenka